Box 75C

Ceny widoczne po zalogowaniu

Box 75 to jeden z najlepiej sprzedający się wyświetlaczy holograficznych w ofercie Ledholo o wymiarach 70 cm x 70 cm x 14 cm charakteryzujący się najwyższą na rynku jakością obrazu. Czteroramienna jednostka emisyjna pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD i jasności 1.600 nt.

SKU: LB075.C0C0C0 Kategoria: Tag:

Opis

Box 75 to to jeden z najlepiej sprzedający się wyświetlaczy holograficznych w ofercie Ledholo o wymiarach 70 cm x 70 cm x 14 cm charakteryzujący się najwyższą na rynku jakością obrazu. Czteroramienna jednostka emisyjna pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD i jasności 1.600 nt.

Wykonana ze szkła akrylowego oraz lakierowanego MDF obudowa zapewnia wysoką trwałość, eliminuje efekt „martwego pola” oraz wzmacnia efekt holograficzny.

Wysoka jasność i rozdzielczość obrazu sprawiają, że wyświetlane animacje 3D widoczne są zarówno przy włączonym sztucznym oświetleniu jak i w świetle dziennym.

Kompozycje oparte na Ledholo Box 75C pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów aranżacji witryn, półek, regałów, stoisk targowych oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni.

Montaż:

  • do sufitu za pomocą linkowego systemu podwieszeń Wire Hanging System,
  • do ścian i powierzchni za pomocą systemu do montażu Wall Mounting Set.

W skład zestawu wchodzą:

  • Ledholo 75,
  • Ledholo Box 75C Cover,
  • Uchwyt montażowy,
  • Zasilacz 24V,
  • Oprogramowanie do zarządzania ledholo.app (iOS, Android, Windows).

 

Hologramy 3D – zastosowanie: RETAIL, HORECA, KULTURA, EDUKACJA, EVENTY

Dodatkowe informacje

Waga 8 kg
Jasność

1600 nt.

Rozdzielczość

1080*1080

Wymiary

72 cm x 72 cm x 14 cm

Moc

70 W

Napięcie

24 V

Powiązane produkty