Box 40B

Ceny widoczne po zalogowaniu

Oferta wynajmu wyświetlaczy Ledholo dostępna jest w formule TRY&BUY.
Jeżeli zdecydujesz się na zakup sprzętu, zwrócimy Ci koszt jego wynajmu.

SKU: brak Kategoria: Tag:

Opis

Wyświetlacz Ledholo Box 40 o wymiarach 40 cm x 40 cm x 20 cm charakteryzuje się najwyższą na rynku jasnością obrazu przez co animacje 3D widoczne są zarówno przy włączonym sztucznym oświetleniu jak i przy świetle dziennym.
Wykonana z giętego i klejonego szkła akrylowego obudowa wzmacnia efekt holograficzny a stabilna podstawa powoduje, że urządzenie praktycznie nie wymaga instalacji.

W skład zestawu wchodzą:

  1. wyświetlacz (Ledholo Box 40B),
  2. futerał na wyświetlacz (Ledholo Box 40B Cover),
  3. zasilacz 12V,
  4. oprogramowanie do zarządzania ledholo.app (iOS, Android, Windows).

Opcje wynajmu:

  1. transport i obsługa we własnym zakresie – miejsce odbioru i zwrotu sprzętu: Warszawa, Branickiego 15 (kaucja zwrotna),
  2. transport i obsługa Ledholo – koszty dodatkowe: transport (1,6 zł / 1 km), obsługa podczas wydarzenia (600 zł / dzień).

UWAGA!
Futerały do wyświetlaczy i akcesoriów Ledholo nie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi i nie mają zastosowania do przesyłek kurierskich! Ich rolą jest jedynie ułatwienie transportu osobistego oraz ochrona przed drobnymi otarciami. Wyświetlacze Ledholo mogą być przewożone wyłącznie w pionie. Transport „na płasko” grozi uszkodzeniem jednostki emisyjnej! Bezpieczny transport kurierski możliwy jest wyłącznie przy zastosowaniu dedykowanych skrzyń transportowych (flight cases).

Dodatkowe informacje

Wymiary

40 CM X 40 CM X 20 CM

Jasność

2200 NT.

Rozdzielczość

512*512

Moc

24 W

Napięcie

12 V

Waga

6 KG

Powiązane produkty