Eye 75E

Ceny widoczne po zalogowaniu

Oferta wynajmu wyświetlaczy Ledholo dostępna jest w formule TRY&BUY.
Jeżeli zdecydujesz się na zakup sprzętu, zwrócimy Ci koszt jego wynajmu.

SKU: brak Kategoria: Tag:

Opis

Wyświetlacz Ledholo Eye 75E o średnicy 72 cm i głębokości zaledwie 9 cm wyposażony jest w czteroramienną jednostkę emisyjną, która pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD i jasności 1.600 cd/m2 przez co animacje 3D widoczne są zarówno przy włączonym sztucznym oświetleniu jak i w świetle dziennym. W komplecie znajduje się dwuczęściowy statyw wykonany ze stali o wysokości 200 cm.

W skład zestawu wchodzą:

  1. wyświetlacz (Ledholo Eye 75),
  2. futerał na wyświetlacz (Ledholo Eye 75 Cover),
  3. statyw (Ledholo Tube Stand 200S),
  4. futerał na statyw (Ledholo Tube Stand 200S Cover),
  5. uchwyt montażowy,
  6. zasilacz 24V,
  7. oprogramowanie do zarządzania ledholo.app (iOS, Android, Windows).

Opcje wynajmu:

  1. transport i obsługa we własnym zakresie – miejsce odbioru i zwrotu sprzętu: Warszawa, Branickiego 15 (kaucja zwrotna),
  2. transport i obsługa Ledholo – koszty dodatkowe: transport (1,6 zł / 1 km), obsługa podczas wydarzenia (600 zł / dzień).

UWAGA!
Futerały do wyświetlaczy i akcesoriów Ledholo nie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi i nie mają zastosowania do przesyłek kurierskich! Ich rolą jest jedynie ułatwienie transportu osobistego oraz ochrona przed drobnymi otarciami. Wyświetlacze Ledholo mogą być przewożone wyłącznie w pionie. Transport „na płasko” grozi uszkodzeniem jednostki emisyjnej! Bezpieczny transport kurierski możliwy jest wyłącznie przy zastosowaniu dedykowanych skrzyń transportowych (flight cases).

Dodatkowe informacje

Wymiary

Ø 70 CM X 9 CM WYSOKOŚĆ 200 CM

Jasność

1.600 NT

Rozdzielczość

1080*1080

Moc

70 W

Napięcie

24 V

Powiązane produkty