Totem 75E

Ceny widoczne po zalogowaniu

Oferta wynajmu wyświetlaczy Ledholo dostępna jest w formule TRY&BUY.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup sprzętu, zwrócimy Ci koszt jego wynajmu.

 

SKU: brak Kategoria: Tag:

Opis

Wyświetlacz holograficzny Ledholo Totem 75E o wymiarach 200 cm x 72 cm x 16 cm to połączenie Eye 75, Eye 75 Base oraz stabilnej podstawy w kształcie odwróconej litery T. Modułowa konstrukcja sprawia, że mimo swoich rozmiarów zestaw jest łatwy w transporcie. Wysoka jasność i rozdzielczość sprawiają, że wyświetlane animacje 3D widoczne są zarówno przy włączonym sztucznym oświetleniu jak i w świetle dziennym.

W skład zestawu wchodzą:

  1. wyświetlacz (Ledholo Eye 75),
  2. futerał na wyświetlacz (Ledholo Eye 75 Cover),
  3. podstawa na wyświetlacz (Ledholo Eye 75 Base),
  4. cokół w kształcie odwróconej litery T,
  5. zasilacz 24V,
  6. oprogramowanie do zarządzania ledholo.app (iOS, Android, Windows).

Opcje wynajmu:

  1. transport i obsługa we własnym zakresie – miejsce odbioru i zwrotu sprzętu: Warszawa, Branickiego 15 (kaucja zwrotna),
  2. transport i obsługa Ledholo – koszty dodatkowe: transport (1,6 zł / 1 km), obsługa podczas wydarzenia (600 zł / dzień).

UWAGA!
Futerały do wyświetlaczy i akcesoriów Ledholo nie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi i nie mają zastosowania do przesyłek kurierskich! Ich rolą jest jedynie ułatwienie transportu osobistego oraz ochrona przed drobnymi otarciami. Wyświetlacze Ledholo mogą być przewożone wyłącznie w pionie. Transport „na płasko” grozi uszkodzeniem jednostki emisyjnej! Bezpieczny transport kurierski możliwy jest wyłącznie przy zastosowaniu dedykowanych skrzyń transportowych (flight cases).

Dodatkowe informacje

Wymiary

Ø 70 CM X 9 CM WYSOKOŚĆ 200 CM

Jasność

1.600 NT

Rozdzielczość

1080*1080

Moc

70 W

Napięcie

24 V

Waga

38 KG

Powiązane produkty