Dotacje UE

Projektor holograficzny Ledholo Holar Studio 3D

73% konsumentów gotowych jest zapłacić więcej za
produkt prezentowany w formie hologramu 3D Ledholo
w porównaniu do jego tradycyjnej promocji 2D.

73%
01.03_O.03
BADANIA I ANALIZY

73% konsumentów gotowych jest zapłacić więcej za
produkt prezentowany w formie hologramu 3D Ledholo
w porównaniu do jego tradycyjnej promocji 2D.

73%
01.03_O.03
Animacje 3D produktów

Stworzyliśmy już ponad 1.000 niepowtarzalnych animacji 3D ściśle dopasowanych do możliwości hologramów. Nasze doświadczenie przekłada się zarówno na najwyższą jakość jak i krótkie terminy realizacji. Tworzymy animacje 3D na podstawie modeli 3D, artworków lub w oparciu o fizyczne produkty.

Animacje 3D procesów

Doświadczenie, praktyczna wiedza, bogate zaplecze techniczne oraz  oraz autorskie narzędzia znacząco podnoszą naszą efektywność a co za tym idzie pozwalają nam oferować produkcję animacji 3D w bardzo atrakcyjnych cenach.

Autorski system tworzenia treści

Podczas tworzenia animacji 3D postaci korzystamy z technologii DEEPFAKE używającej sztucznej inteligencji, zwłaszcza algorytmów uczenia maszynowego i głębokiego uczenia. Dzięki temu możliwa jest zarówno zamiana twarzy (Deepfake może zastąpić twarz jednej osoby twarzą innej, czyniąc to na tyle płynnie, że trudno odróżnić efekt od rzeczywistości), naśladowanie głosu jak i symulacja charakterystycznych dla danej jednostki zachowań (mimika, gesty).

Pierwsze na świecie hologramy 360°

Dzięki autorskiemu systemowi tworzenia treści oraz pełnej synchronizacji jednostek emisyjnych Ledholo oferuje pierwsze na świecie wysokiej jasności hologramy 360o przy pomocy których możliwe jest pełne cyfrowe odwzorowanie wyświetlanych obiektów.

LEDHOLO OFERUJE

ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ
TYLKO HOLOGRAMY 3D

Ledholo to kompletny system obejmujący sprzęt,
oprogramowanie do zarządzania i tworzenia treści 3D,
szeroka gama systemów interaktywnych oraz profesjonalne
studio oferujące produkcję spektakularnych
animacji 3D (Holar Studio 3D).

Polski producent

Ledholo to jedyny polski producent rozwijający technologię wyświetlania obrazów holograficznych oraz zaawansowanych systemów interaktywnych znajdujących praktyczne zastosowanie w takich branżach jak reklama, rozrywka, kultura i sztuka, edukacja czy aranżacja wnętrz.

Najwyższa jakość obrazu

Wysoka rozdzielczość oraz jasność powyżej 1.600 cd/m2 umożliwiają pracę urządzeń nawet w świetle dziennym. Wykonane z najwyższej jakości szkła akrylowego i aluminium obudowy umożliwiają bezpieczną eksploatację urządzeń oraz wzmacniają efekt holograficzny 3D.

Minimalne zużycie prądu

Średnie zużycie prądu wyświetlaczy Ledholo jest o blisko 87% mniejsze w porównaniu do tradycyjnych ekranów diodowych, co w praktyce oznacza minimalne koszty eksploatacji oraz śladową emisję CO2 a więc realne dbanie o środowisko naturalne.

Gwarancja i Serwis 24/7

Na wszystkie produkty udzielamy rocznej gwarancji producenta z możliwością jej rozszerzenia nawet do trzech lat. Ponadto zapewniamy niezawodny Serwis 24/7 (zarówno w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu) oraz profesjonalne doradztwo.

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03