Dotacje UE

Projektor holograficzny 3D Ledholo Holographic Human

99% dotychczasowych klientów potwierdziło wymierne
korzyści płynące z zastosowania technologii i rozwiązań
Ledholo.

99%
01.03_O.03
BADANIA I ANALIZY

99% dotychczasowych klientów potwierdziło wymierne
korzyści płynące z zastosowania technologii i rozwiązań
Ledholo.

99%
01.03_O.03
Funkcjonalność i design

Zestawy Ledholo Holographic Human oferowane są w 3 wersjach: LEDHOLO HOLOGRAPHIC PRESENTER samodzielnie przeprowadzi za Ciebie prezentację lub szkolenie, LEDHOLO HOLOGRAPHIC GUIDE odpowie na wcześniej przygotowane pytania a oparty na sztucznej inteligencji LEDHOLO HOLOGRAPHIC AVATAR wcieli się w postać profesjonalnego doradcy, który samodzielnie pokieruje rozmową na niemal dowolny temat.

Zarządzanie treścią

Zarządzanie treścią LEDHOLO HOLOGRAPHIC PRESENTER odbywa się za pośrednictwem aplikacji ledholo 2.0. LEDHOLO HOLOGRAPHIC GUIDE wyposażony jest dodatkowo w system Ledholo Smart Control umożliwiający korelację treści 3D z tekstami lub graficznymi kaflami wyświetlanymi na ekranie tabletu.

Zaawansowany moduł sztucznej inteligencji

LEDHOLO HOLOGRAPHIC AVATAR, to zaawansowane rozwiązanie, w pełni oparte na adaptacji sztucznej inteligencji (AI). System umożliwia prowadzenie swobodnej rozmowy z holograficznym botem. Utworzenie wirtualnej Istoty zajmuje kilka chwil, a istniejącego chatbota można łatwo przekształcić w własnego HOLOBOTA.

Autorski system tworzenia treści

Dzięki technologii DEEPFAKE używającej sztucznej inteligencji, zwłaszcza algorytmów uczenia maszynowego i głębokiego uczenia (ang. deep learning) możliwa jest zarówno zamiana twarzy (Deepfake może zastąpić twarz jednej osoby twarzą innej, czyniąc to na tyle płynnie, że trudno odróżnić efekt od rzeczywistości), naśladowanie głosu jak i symulacja charakterystycznych dla danej jednostki zachowań (mimika, gesty). Holograficzna postać może prowadzić wystąpienia w praktycznie dowolnym języku.

MODEL
HOLOGRAPHIC HUMAN

SYSTEMY MONTAZU
BEZ

LEDHOLO OFERUJE

ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ
TYLKO HOLOGRAMY 3D

Ledholo to kompletny system obejmujący sprzęt,
oprogramowanie do zarządzania i tworzenia treści 3D,
szeroka gama systemów interaktywnych oraz profesjonalne
studio oferujące produkcję spektakularnych
animacji 3D (Holar Studio 3D).

Polski producent

Ledholo to jedyny polski producent rozwijający technologię wyświetlania obrazów holograficznych oraz zaawansowanych systemów interaktywnych znajdujących praktyczne zastosowanie w takich branżach jak reklama, rozrywka, kultura i sztuka, edukacja czy aranżacja wnętrz.

Najwyższa jakość obrazu

Wysoka rozdzielczość oraz jasność powyżej 1.600 cd/m2 umożliwiają pracę urządzeń nawet w świetle dziennym. Wykonane z najwyższej jakości szkła akrylowego i aluminium obudowy umożliwiają bezpieczną eksploatację urządzeń oraz wzmacniają efekt holograficzny 3D.

Minimalne zużycie prądu

Średnie zużycie prądu wyświetlaczy Ledholo jest o blisko 87% mniejsze w porównaniu do tradycyjnych ekranów diodowych, co w praktyce oznacza minimalne koszty eksploatacji oraz śladową emisję CO2 a więc realne dbanie o środowisko naturalne.

Gwarancja i Serwis 24/7

Na wszystkie produkty udzielamy rocznej gwarancji producenta z możliwością jej rozszerzenia nawet do trzech lat. Ponadto zapewniamy niezawodny Serwis 24/7 (zarówno w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu) oraz profesjonalne doradztwo.

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03