Dotacje UE

Projektor holograficzny 3D Ledholo Slot Machine

73% konsumentów gotowych jest zapłacić więcej
za produkt prezentowany w formie hologramu 3D
Ledholo w porównaniu do jego tradycyjnej promocji 2D.

73%
01.03_O.03
BADANIA I ANALIZY

73% konsumentów gotowych jest zapłacić więcej
za produkt prezentowany w formie hologramu 3D
Ledholo w porównaniu do jego tradycyjnej promocji 2D.

73%
01.03_O.03
Funkcjonalność i design

LEDHOLO SLOT MACHINE, to holograficzna odmiana klasycznego automatu do gry. System generuje losowe kombinacje zawieszonych w przestrzeni symboli w celu wskazania wygranej.

Zarządzanie treścią

Gracz naciska przycisk lub pociąga za dźwignię, aby uruchomić obroty holograficznych bębnów, które po kilku sekundach zatrzymują się w losowej kombinacji. Jeśli układ symboli odpowiada schematowi wygranej, gracz otrzymuje nagrodę.

Pełna gama możliwości

Podstawowy zestaw Ledholo Slot Machine oparty jest na trzech wyświetlaczach Ledholo Box 70HC (HDMI), konstrukcji wykonanej z lakierowanych na czarno profili aluminiowych, systemu nagłośnienia, jednostki sterującej oraz autorskiej aplikacji obsługiwanej przez oprogramowanie Touch Player. Istnieje możliwość indywidualnej konfiguracji systemu (jednostki emisyjne / konstrukcja).

Autorski system tworzenia treści

LEDHOLO SLOT MACHINE kontrolowane jest przez generator liczb losowych (RNG). Istnieje możliwość zmiany wyświetlanych obiektów tak, aby wygraną były np. trzy produkty lub trzy logotypy.

LEDHOLO OFERUJE

ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ
TYLKO HOLOGRAMY 3D

Ledholo to kompletny system obejmujący sprzęt,
oprogramowanie do zarządzania i tworzenia treści 3D,
szeroka gama systemów interaktywnych oraz profesjonalne
studio oferujące produkcję spektakularnych
animacji 3D (Holar Studio 3D).

Polski producent

Ledholo to jedyny polski producent rozwijający technologię wyświetlania obrazów holograficznych oraz zaawansowanych systemów interaktywnych znajdujących praktyczne zastosowanie w takich branżach jak reklama, rozrywka, kultura i sztuka, edukacja czy aranżacja wnętrz.

Najwyższa jakość obrazu

Wysoka rozdzielczość oraz jasność powyżej 1.600 cd/m2 umożliwiają pracę urządzeń nawet w świetle dziennym. Wykonane z najwyższej jakości szkła akrylowego i aluminium obudowy umożliwiają bezpieczną eksploatację urządzeń oraz wzmacniają efekt holograficzny 3D.

Minimalne zużycie prądu

Średnie zużycie prądu wyświetlaczy Ledholo jest o blisko 87% mniejsze w porównaniu do tradycyjnych ekranów diodowych, co w praktyce oznacza minimalne koszty eksploatacji oraz śladową emisję CO2 a więc realne dbanie o środowisko naturalne.

Gwarancja i Serwis 24/7

Na wszystkie produkty udzielamy rocznej gwarancji producenta z możliwością jej rozszerzenia nawet do trzech lat. Ponadto zapewniamy niezawodny Serwis 24/7 (zarówno w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu) oraz profesjonalne doradztwo.

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03