Dotacje UE

BADANIA I ANALIZY

Ponad 98% naszych klientów
kontynuuje z nami współpracę przy
kolejnych projektach.

98%
01.03_O.03
BADANIA I ANALIZY

Ponad 98% naszych klientów
kontynuuje z nami współpracę przy
kolejnych projektach.

98%
01.03_O.03
MISJA I WIZJA

Nasza misja i wizja firmy od samego początku były jasne.

W Ledholo tworzymy wyświetlacze cyfrowe oraz systemy interaktywne dzięki którym możliwe jest realistyczne prezentowanie otaczającego nas świata 3D. Wierzymy, że hologramy 3D to więcej niż tylko kolejna technologia. To nowy sposób doświadczania rzeczywistości.

Polski producent ze Szczecina

Choć zespół Ledholo tworzą obecnie ludzie z różnych zakątków świata, cały czas powstają nowe biura i przedstawicielstwa, nasza firma powstała w Polsce w Szczecinie i tutaj niezmiennie znajduje się jej siedziba.

Wspaniali ludzie z pasją

Nasz zespół składa się z inżynierów, projektantów, animatorów i entuzjastów najnowszych technologii. Mamy wieloletnie doświadczenie w inżynierii wydarzeń, branży reklamowej oraz event marketingu.

Wspaniała atmosfera pracy

Żyjemy w wirtualnym świecie i tworzymy wirtualny świat. Nie zmienia to faktu, że nasz świat jest prawdziwy – pełen miłości, radości, uśmiechu i pasji, które pozwalają nam zarówno wykorzystywać, jak i ładować nasze baterie.

Troska o środowisko naturalne

Kiedy ludzie podejmują decyzję, żeby zacząć żyć bardziej ekologicznie często nie wiedzą od czego zacząć. Wyświetlacze Ledholo pobierają blisko 87% mniej energii elektrycznej od tradycyjnych ekranów diodowych. Dla nas to konkret.

WIĘCEJ NIŻ HOLOGRAMY 3D

Ledholo to znacznie więcej niż urządzenie holograficzne. Ledholo to kompletny system obejmujący sprzęt,
bezpłatne oprogramowanie do zarządzania i sposoby tworzenia treści 3D. Przenieś komunikację wizualną
swojej marki na nowy, wyższy poziom dzięki hologramom 3D.

Complex