Dotacje UE

Ledholo

  /  Hologramy 3D   /  Wyświetlacze holograficzne – sposób na zachwycającą i skuteczną prezentację

Wyświetlacze holograficzne – sposób na zachwycającą i skuteczną prezentację

Koniec roku to czas podsumowań i planów na kolejny rok. Wielu z nas zastanawia się, jak je zaprezentować w oryginalny sposób. Wykorzystaj potencjał najwyższej jakości trójwymiarowego, ruchomego, kolorowego obrazu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Uzyskasz go dzięki wyświetlaczom holograficznym.

Dlaczego wyświetlacze holograficzne?

Czy wiesz, że nasz mózg działa tak, że pamiętamy 80% tego, co widzimy i tylko 20% tego, co czytamy? To dlatego prezentacje z wykorzystaniem obrazów są o ponad 40% skuteczniejsze od tych, które bazują na słowie. Do przetworzenia całego widzianego obrazu mózg potrzebuje jedynie 13 milisekund (źródło: Instytut Technologiczny w Massachusetts). Jeśli więc chcesz przyciągnąć uwagę swojego odbiorcy i sprawić, żeby to, co prezentujesz zostało zapamiętane, wybierz wysokiej jakości, ruchomy obraz 3D.

Co musisz mieć?

Żeby wyświetlać obraz 3D potrzebujesz tylko wyświetlacza holograficznego, telefonu i animacji, które będziesz z jego pomocą wyświetlał. Rozmiar urządzenia najlepiej dobrać do wielkości obrazu, który chcesz prezentować i przestrzeni, w której się znajdzie. Tutaj obowiązuje zasada – im większa przestrzeń, tym większy obraz. Pod uwagę warto wziąć również to, z czym w danej przestrzeni może konkurować o uwagę odbiorcy.

To proste

Nasze wyświetlacze holograficzne 3D zapewniają najwyższą jakość obrazu i żywe nasycone kolory. Ich obudowę wykonaliśmy z giętego szkła akrylowego, które dodatkowo wzmacnia efekt holograficzny. Wyświetlane na nich animacje są doskonale widoczne w naturalnym i sztucznym świetle. Wszystko dzięki wysokiej jasności (do 2.200 cd/m2)  i rozdzielczości obrazu full HD do 4K. Instalacja urządzeń Ledholo jest prosta, a zarządzanie wyświetlanymi treściami wygodne. Dzięki ledholo.app możesz zdalnie zarządzać dowolną ilością urządzeń z poziomu swojego smartfona.

Wyróżnij się albo zgiń

Statyczny obraz to dzisiaj za mało. Hologramy to emocje –  zachwyt, zdziwienie, radość i wreszcie ciekawość, co kryje się za poruszającym się kolorowym obrazem 3D. Obok takiego sposobu prezentacji nie sposób przejść obojętnie. To działa. Nasi Klienci już się o tym przekonali – Twoja kolej!
POPRZEDNI POST