Dotacje UE

Ledholo

  /  Hologramy 3D   /  Przezorny zawsze ubezpieczony

Przezorny zawsze ubezpieczony

Przezorny zawsze ubezpieczony to hasło wytrych, dewiza niemal każdego biznesu, który zamierza utrzymać się na rynku przez dłuższy okres. Prosta, ważna zasada, której przestrzeganie nie zawsze jest łatwe, acz która niejednokrotnie ratuje firmę gdy zrobi się ciężko.

Przezorny zawsze ubezpieczony – To nie takie proste

Oczywistym problemem z jakim spotyka się każda młoda firma, pragnąca wprowadzić swój produkt na rynek, jest możliwość jego transportowania. Nie inaczej było w przypadku Ledholo, produktu o niestandardowych wymiarach i dostosowywanego bezpośrednio do klienta. Pierwotne pomysły transportowe, a więc kartonowe opakowania wypełnione pianką, po kilku eventach stawały się kompletnie bezużyteczne. Nadszedł czas na zmiany.

Dwa różne pomysły

Stworzenie standardowej walizki eventowej nie było trudne, było także najbardziej logicznym rozwiązaniem transportowym. Poruszana już kwestia dopasowanych do potrzeb klienta rozmiarów Ledholo przysporzyła wyzwań działowi R&D, który musiał bardzo dokładnie określić wymiary oraz wytłumaczyć podwykonawcom czym jest ów produkt. Efektem końcowym była okuta metalowa walizka, którą można podziwiać na zdjęciu poniżej.

To jest zbyt ciężkie

Mnogość prezentacji oraz ciężar walizki okazały się niedogodnością na krótszych dystansach. Przedstawiciele handlowi przenosili bardzo dobrze zabezpieczające sprzęt ciężkie walizki. Dalej było to najbezpieczniejsze rozwiązanie, niemniej w przypadku podróży na drugi koniec miasta stawało się bardziej obciążeniem niż pomocą… oraz kolejnym wyzwaniem dla naszego działu R&D!

Przezorny zawsze ubezpieczony – Zróbmy to inaczej

Wykonanie pokrowca na tyle trwałego, by utrzymywać w bezpieczeństwie akrylowe powierzchnie, przy jednoczesnym założeniu, iż nowa powłoka ochronna musi być przygotowana do prezentacji w terenie, nie było łatwym orzechem do zgryzienia. Niemniej, udało nam się!

Robiona na wymiar płócienna konstrukcja z elementami pianki, wzmacniana od środka i nie podwyższająca w drastyczny sposób ciężaru Ledholo okazała się strzałem w dziesiątkę. Rozwiązanie proste i sprawdzone, gdyż udało nam się przewieźć w nim nasze urządzenia holograficzne na trasie ponad kilku tysięcy kilometrów. Zobacz naszą nową serię lekkich i wytrzymałych pokrowców poniżej.

Rozwiązanie to okazało się doskonałym posunięciem, które pozwoliło również wyróżnić się!

Przezorni i gotowi na przyszłość

Cieszymy się, że nasze pokrowce wykorzystywane są nie tylko przez nas, ale też przez naszych klientów. Otrzymujemy od nich informacje, że nawet po tysiącach kilometrów w trasie pozostają tak samo ładne, jak na powyższych zdjęciach. Umacnia nas to w przekonaniu, że dzięki temu urządzenia będą służyły przez wiele lat.

POPRZEDNI POSTNASTĘPNY POST