Dotacje UE

BADANIA I ANALIZY

INTERAKCJA Z HOLOGRAFICZNĄ TREŚCIĄ ANGAŻUJE, WYWOŁUJE SILNE POZYTYWNE EMOCJE I PRZENOSI KOMUNIKACJĘ NA JESZCZE WYŻSZY POZIOM.

Interaction
01.03_O.03
BADANIA I ANALIZY

INTERAKCJA Z HOLOGRAFICZNĄ TREŚCIĄ ANGAŻUJE, WYWOŁUJE SILNE POZYTYWNE EMOCJE I PRZENOSI KOMUNIKACJĘ NA JESZCZE WYŻSZY POZIOM.

Interaction
01.03_O.03

Ledholo

Smart Control

System Ledholo Smart Control umożliwia zarządzanie treścią na wyświetlaczach serii N za pomocą tabletu. Intuicyjny interfejs pozwala na tworzenie bloków tekstowych (pytań czy tematów) lub bloków graficznych (kafli) a następnie przyporządkowanie do nich odpowiednich treści 3D, które zostały zapisane w pamięci wyświetlacza.

Dzięki Ledholo Smart Control stworzysz swój holograficzny katalog produktów lub skonfigurujesz holograficznego asystenta Ledholo Holographic Guide, który odpowie na pytania bądź przeprowadzi szkolenie czy prezentację.

Ledholo

Motion Sensor

System Ledholo Motion Sensor to autorskie rozwiązanie, które umożliwia intuicyjne sterowanie wyświetlaną treścią na hologramach serii N (ledholo 2.0) za pomocą prostych gestów. Kamera termiczna wykrywa dłoń a następnie interpretuje jej ruch przypisując do niego odpowiednie komendy, które trafiają do wyświetlacza Ledholo (wyświetlaj następny – przesunięcie ręki od lewej do prawej, wyświetlaj poprzedni – przesunięcie ręki od prawej do lewej, włącz wyświetlacz – wykrycie pojawienia się osoby przed hologramem, wyłącz wyświetlacz – wykrycie zniknięcia osoby przed hologramem.

Ledholo

Virtual Touch

Ledholo Virtual Touch to innowacyjny system, który umożliwia precyzyjne zarządzanie treścią wyświetlaną na hologramach za pomocą gestów, a tym samym pełną interakcję z wirtualnym obrazem. Rozwiązanie oparte jest na generatywnych systemach wizualnych. Programowanie interakcji człowiek-hologram odbywa się w aplikacji Touch Designer. Sercem systemu jest jednostka sterująca wyposażona w aplikację Touch Player oraz kamera z czytnikiem ruchu. Rozwiązanie przystosowane jest do wszystkich hologramów Ledholo typu H (HDMI).

Ledholo

Motion Capture

Ledholo Motion Capture, to nowatorskie rozwiązanie oparte na generatywnych systemach wizualnych. Umożliwia ono pełną interakcję z hologramem (człowiek-komputer). Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, osoba stojąca przed wyświetlaczem może zostać przedstawiona w podobnej lub zmienionej formie, na niemal nieograniczoną liczbę sposobów.
Zachowanie osoby (np. podniesienie ramion, ruch całej postaci, zmiana mimiki twarzy) może wywoływać dodatkowe specjalne efekty jak np. odgarnianie spadających baniek, wywracanie obiektów wyświetlanych na przestrzeni.

Ledholo

Holographic Streaming

Ledholo oferuje rozwiązanie, dzięki któremu możliwy jest streaming online postaci. Kamera rejestruje obiekt znajdujący się na zielonym tle (green screen) a za pośrednictwem jednostki sterującej wyposażonej w dedykowane oprogramowanie sygnał trafia na hologram. Stojąca na wirtualnym podeście holograficzna postać może ponadto w realnym czasie prezentować hologramy innych obiektów (kula ziemska, produkty, efekty specjalne), odpowiadać na pytania czy prowadzić prezentację.

Ledholo

Slot Machine

Ledholo Slot Machine, to holograficzna odmiana klasycznego automatu do gry. System generuje losowe kombinacje zawieszonych w przestrzeni symboli w celu wskazania wygranej.
Gracz naciska przycisk lub pociąga za dźwignię, aby uruchomić obroty holograficznych bębnów, które po kilku sekundach zatrzymują się w losowej kombinacji. Jeśli układ symboli odpowiada schematowi wygranej, gracz otrzymuje nagrodę. Ledholo Slot Machine kontrolowane jest przez generator liczb losowych (RNG). Istnieje możliwość zmiany wyświetlanych obiektów tak, aby wygraną były np. trzy produkty lub trzy logotypy.

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03