Dotacje UE

BADANIA I ANALIZY

96% KONSUMENTÓW WYKAZUJE WYŻSZE POZYTYWNE EMOCJE W
KONTAKCIE Z MARKĄ PREZENTOWANĄ W FORMIE HOLOGRAMU 3D
LEDHOLO W PORÓWNANIU DO JEJ TRADYCYJNEJ EKSPOZYCJI 2D.

96%
01.03_O.03
BADANIA I ANALIZY

96% KONSUMENTÓW WYKAZUJE WYŻSZE POZYTYWNE EMOCJE W
KONTAKCIE Z MARKĄ PREZENTOWANĄ W FORMIE HOLOGRAMU 3D
LEDHOLO W PORÓWNANIU DO JEJ TRADYCYJNEJ EKSPOZYCJI 2D.

96%
01.03_O.03
Jak to działa?

Wyświetlacze Ledholo posiadają wieloramienne (od 2 do 8) wirniki o średnicy od 42 do 180 cm, które poruszają się szybciej niż ruchy gałek ocznych. Dzięki zastosowaniu specjalnego oprogramowania, naklejone na obracające się ramiona diod typu SMD (Surface Mount Device) „mrugają” w taki sposób, że w efekcie uzyskujemy obraz 3D.

Wi-Fi, Bluetooth lub HDMI

Każdy wyświetlacz Ledholo typu N posiada wbudowany nadajnik i odbiornik Wi-Fi co umożliwia bezpieczną i szybką komunikację za pośrednictwem aplikacji ledholo 2.0 dostępnej w sklepach App Store oraz Google Play. Zarządzanie treścią oraz konfiguracja hologramu odbywać się może za pomocą smartfona lub tabletu podłączonego bezpośrednio do wyświetlacza lub do internetu poprzez dedykowany serwer Ledholo Cloud. Hologramy typu H posiadają łącza HDMI, co umożliwia zarządzanie za pośrednictwem profesjonalnych systemów Digital Signage (np. Samsung MagicINFO).

Wysoka jasność i rozdzielczość

Jasność 1.600 cd/m2 przy rozdzielczości od 512×512 do nawet 4K sprawia, że obrazy holograficzne 3D widoczne są zarówno w jasnych pomieszczeniach jak i w świetle dziennym. Dzięki aplikacji ledholo 2.0 istnieje ponadto możliwość płynnej regulacji jasności, co staje się ważne szczególnie w zaciemnionych pomieszczeniach.

Matrycowanie 3D

Dzięki autorskiemu systemowi matrycowania jednostek emisyjnych Ledholo oraz ich pełnej synchronizacji oferujemy możliwość tworzenia niemal dowolnej wielkości holograficznych ścian. Standardowo łączone są wyświetlacze o średnicy 72 i 100 cm.

LEDHOLO OFERUJE

ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ
TYLKO HOLOGRAMY 3D

Ledholo to kompletny system obejmujący sprzęt,
oprogramowanie do zarządzania i tworzenia treści 3D,
szeroka gama systemów interaktywnych oraz profesjonalne
studio oferujące produkcję spektakularnych
animacji 3D (Holar Studio 3D).

Polski producent

Ledholo to jedyny polski producent rozwijający technologię wyświetlania obrazów holograficznych oraz zaawansowanych systemów interaktywnych znajdujących praktyczne zastosowanie w takich branżach jak reklama, rozrywka, kultura i sztuka, edukacja czy aranżacja wnętrz.

Systemy interaktywne

Ledholo oferuje szereg rewolucyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwa jest pełna interakcja z wyświetlaną treścią.

Minimalne zużycie prądu

Średnie zużycie prądu wyświetlaczy Ledholo jest o blisko 87% mniejsze w porównaniu do tradycyjnych ekranów diodowych, co w praktyce oznacza minimalne koszty eksploatacji oraz śladową emisję CO2 a więc realne dbanie o środowisko naturalne.

Gwarancja i Serwis 24/7

Na wszystkie produkty udzielamy rocznej gwarancji producenta z możliwością jej rozszerzenia nawet do trzech lat. Ponadto zapewniamy niezawodny Serwis 24/7 (zarówno w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu) oraz profesjonalne doradztwo.

ZOBACZ JAK W PRAKTYCE MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z ROZWIĄZAŃ LEDHOLO, PRZENIEŚ KOMUNIKACJĘ
NA NOWY, WYŻSZY POZIOM.

Innovation
01.03_O.03