Dotacje UE

Dla partnerów

96% KONSUMENTÓW WYKAZUJE WYŻSZE POZYTYWNE EMOCJE W
KONTAKCIE Z MARKĄ PREZENTOWANĄ W FORMIE HOLOGRAMU 3D
LEDHOLO W PORÓWNANIU DO JEJ TRADYCYJNEJ EKSPOZYCJI 2D.

96%
01.03_O.03
BADANIA I ANALIZY

96% KONSUMENTÓW WYKAZUJE WYŻSZE POZYTYWNE EMOCJE W
KONTAKCIE Z MARKĄ PREZENTOWANĄ W FORMIE HOLOGRAMU 3D
LEDHOLO W PORÓWNANIU DO JEJ TRADYCYJNEJ EKSPOZYCJI 2D.

96%
01.03_O.03

LEDHOLO PARTNERSHIP PROGRAM (LPP)

PROGRAM PARTNERSKI Ledholo 2024

LPP

Dołącz do Programu Partnerskiego Ledholo (LPP) i zarabiaj pieniądze promując najnowszą technologię wyświetlania obrazów z efektem holograficznym! Nasza propozycja przewiduje kilka różnych modeli biznesowych, gwarantując tym samym możliwość wyboru najbardziej korzystnej formy współpracy w celu zapewnienia wzajemnych korzyści i rozwoju biznesu. Oferujemy udział w LPP w roli:

 • Ambasadora
 • Partnera handlowego
 • Dystrybutora
 • Architekta

Jeżeli jesteś fanem najnowszych technologii zostań AMBASADOWEM Ledholo i zarabiaj na poleceniach naszych produktów

i usług. Program adresowany jest głównie do osób fizycznych.

 

Jak to działa?

Po prostu wykorzystaj własne kontakty (zarówno bezpośrednie jak i te w mediach społecznościowych) i polecaj nasze produkty i rozwiązania. Jeżeli z Twojego polecenia dojdzie do spotkania oraz prezentacji naszej oferty a następnie Twój kontakt dokona zakupu naszych urządzeń lub usług, zaczniesz zarabiać.

 

Ile można zarobić?

To proste – 5% od kwoty netto od każdej wystawionej faktury dla wskazanego przez Ciebie klienta przez okres 1 roku!

 

Dlaczego warto?

 • bo nie ponosisz żadnego ryzyka,
 • bo nie musisz prowadzić działalności gospodarczej (choć takie rozwiązanie byłoby mile widziane),
 • bo nie musisz spotykać się na prezentacjach, prowadzić rozmów handlowych,
 • bo sporo możesz zarobić,
 • bo otrzymasz specjalny dostęp do materiałów promocyjnych Ledholo – prezentacji, katalogów, cenników, materiałów video i zdjęć, co znacznie ułatwi Ci zadanie.

Jeżeli jesteś fanem najnowszych technologii, prowadzisz działalność gospodarczą (forma prawna nie ma znaczenia), potrafisz zainteresować potencjalnych klientów naszymi rozwiązaniami zostań ] PARNEREM HANDLOWYM Ledholo. Wykorzystaj swój potencjał i osiągaj cele biznesowe oferując najnowsze na świecie rozwiązania z obszaru new digital signage.

 

Jak to działa?

Po prostu wykorzystaj własne kontakty (zarówno bezpośrednie jak i w mediach społecznościowych) i oferuj, polecaj, sprzedawaj nasze produkty i usługi. Jeżeli pozyskasz klienta, który dokona zakupu choćby jednego produktu lub usługi oferowanej przez Ledholo, otrzymasz atrakcyjną prowizję od kwoty netto każdej faktury Ledholo wystawionej pozyskanym i wskazanym przez Ciebie klientom!

 

Ile można zarobić?

To proste – nawet do 20% od wartości sprzedaży produktów i usług Ledholo*.
*Wysokość prowizji uzależniona jest od wartości sprzedaży w danym roku.

 

Dlaczego warto?

 • bo nie ponosisz żadnego ryzyka,
 • bo Twoja firma będzie otrzymywała wynagrodzenie prowizyjne przez cały rok od każdego zamówienia wygenerowanego przez pozyskanego przez Ciebie klienta (nawet w przypadku, gdyby klient starał się Ciebie ominąć!),
 • bo otrzymasz specjalny dostęp do materiałów promocyjnych Ledholo – prezentacji, katalogów, cenników, materiałów video i zdjęć.

Jeżeli jesteś fanem najnowszych technologii, prowadzisz firmę, posiadasz własne zaplecze techniczno-logistyczne, potrafisz zainteresować potencjalnych klientów naszymi rozwiązaniami zostań naszym DYSTRYBUTOREM. Wykorzystaj swój potencjał i osiągaj cele biznesowe oferując najnowsze na świecie rozwiązania z obszaru new digital signage.

 

Jak to działa?

Po prostu wykorzystaj własne kontakty biznesowe, dołącz naszą ofertę do swojej a następnie samodzielnie sprzedawaj nasze produkty i usługi.

 

Ile można zarobić?

Będąc naszym DYSTRYBUTOREM otrzymasz specjalne stałe rabat na wszystkie produkty i usługi Ledholo. Ponadto uzyskasz prawo do realizacji usług dodatkowych autoryzowanych przez Ledholo (konfiguracja urządzeń, transporty, montaże, obsługa, demontaże,  szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny).

 

Dlaczego warto?

 • bo nie ponosisz żadnego ryzyka,
 • bo poszerzysz ofertę swojej firmy o najnowsze rozwiązania z obszaru new digital signage,
 • bo otrzymasz specjalny dostęp do materiałów promocyjnych Ledholo – prezentacji, katalogów, cenników, materiałów video i zdjęć,
 • bo zapewnimy Twojej firmie bezpłatne szkolenia z zakresu konfiguracji, obsługi, zarządzania treścią i serwisu wyświetlaczy Ledholo.

Gorąco zapraszamy do współpracy architektów, projektantów i scenografów. Rozwiązania Ledholo umożliwiają ich prostą customizację. Możliwość wyświetlania zawieszonych w przestrzeni animacji 3D daje zupełnie nowe możliwości aranżacji dowolnych przestrzeni indorowych, jak np. recepcje, biura, przestrzenie handlowe, usługowe, urzędy, hotele, szpitale, gabinety czy wystawy. Dodatkowym, ważnym potwierdzenia faktem jest nieprawdopodobna wręcz energooszczędność wyświetlaczy Ledholo, które zużywają blisko 87% energii mniej w porównaniu do tradycyjnych ścian diodowych.

 

Spotkajmy się i porozmawiajmy o współpracy – najchętniej w naszym showroom’ie w Warszawie, gdzie będziemy mogli zaprezentować na żywo jak działają wyświetlacze Ledholo. Razem możemy stworzyć nową, inspirującą rzeczywistość.

LEDHOLO OFERUJE

ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ
TYLKO HOLOGRAMY 3D

Ledholo to kompletny system obejmujący sprzęt,
oprogramowanie do zarządzania i tworzenia treści 3D,
szeroka gama systemów interaktywnych oraz profesjonalne
studio oferujące produkcję spektakularnych
animacji 3D (Holar Studio 3D).

Polski producent

Ledholo to jedyny polski producent rozwijający technologię wyświetlania obrazów holograficznych oraz zaawansowanych systemów interaktywnych znajdujących praktyczne zastosowanie w takich branżach jak reklama, rozrywka, kultura i sztuka, edukacja czy aranżacja wnętrz.

Najwyższa jakość obrazu

Wysoka rozdzielczość oraz jasność powyżej 1.600 cd/m2 umożliwiają pracę urządzeń nawet w świetle dziennym. Wykonane z najwyższej jakości szkła akrylowego i aluminium obudowy umożliwiają bezpieczną eksploatację urządzeń oraz wzmacniają efekt holograficzny 3D.

Minimalne zużycie prądu

Średnie zużycie prądu wyświetlaczy Ledholo jest o blisko 87% mniejsze w porównaniu do tradycyjnych ekranów diodowych, co w praktyce oznacza minimalne koszty eksploatacji oraz śladową emisję CO2 a więc realne dbanie o środowisko naturalne.

Gwarancja i Serwis 24/7

Na wszystkie produkty udzielamy rocznej gwarancji producenta z możliwością jej rozszerzenia nawet do trzech lat. Ponadto zapewniamy niezawodny Serwis 24/7 (zarówno w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu) oraz profesjonalne doradztwo.